KWAS HIALURONOWY

kwas_hialuronowy_ORTOPEDA WROCŁAW_ORTOPEDIA WROCŁAW_DERMAMED-ORTOPEDIA_KWAS HIALURONOWY W KOLANO_ŁOKIEĆ TENISISTY_dOBRY ORTOPEDA WROCŁAWIniekcje dostawowe kwasu hialuronowego łagodzą objawy, przyspieszają procesy naprawcze. Już po pierwszym zastrzyku w chory staw uzyskujemy istotną redukcję objawów bólowych. Kwas hialuronowy jest ważnym składnikiem wszystkich struktur pozakomórkowych i jest obecny w stosunkowo wysokim stężeniu w chrząstce stawowej i płynie stawowym. Zmiany zachodzące u chorych na chorobę zwyrodnieniową stawów powodują zmniejszenie ilości kwasu hialuronowego w płynie stawowym. Do korzystnych efektów działania kwasu hialuronowego należy min. wzmocnienie „poślizgu”powierzchni chrząstki, jak również nasilenie metabolizmu chrząstki i hamowanie procesu miejscowego zapalenia.

 

NOWOŚĆ!

Jako pierwszy ośrodek w kraju wprowadziliśmy zabieg z użyciem bardzo długo działającego kwasu hialuronowego. Teraz jeden, prawie bezbolesny zastrzyk w staw kolanowy, daje natychmiastową ulgę. Efekt utrzymuje się do roku!!

 

NOWOŚĆ!

Instytut Dermamed-Ortopedia jest pierwszym ośrodkiem, który wprowadził najnowszej generacji kwas hialuronowy służący do wiskosuplementacji stawów – Kartilage.

 

 

Jedna iniekcja preparatu Kartilage Cross pozwala na uzyskanie rocznego okresu poprawy stanu stawu.

Kartilage jest pierwszym reprezentantem innowacyjnej technologii sieciowania kwasu hialuronowego IPN-like w ortopedii.

Dodatek mannitolu powoduje, że Kartilage cechuje się dużo większą odpornością na temperaturę, która powstaje podczas ruch stawu.

Jeden bezbolesny zastrzyk zabezpiecza staw na rok!